Kde se berou aféry

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

  1. Michal Berg napsal:

    Chybí mi tedy vaše hodnocení postupu Respektu z novinářského hlediska, nějak se to z článku vytratilo. Pokud sám Škárka nakonec vše potvrdil a tudíž všechny hry na mikrofony v záňadří byly nepodstatení, pak byl postup Respektu správný, chápu to dobře?

  2. Martin Bugner napsal:

    I já se v tom nějak „ztratil“. Co tím chtěl autor říci? Prosím o závěr pro lidi, kteří se v mediálním světě nepohybují. Děkuji.

  3. MarB napsal:

    Mě osobně přijde minimálně úsměvné, jak se najednou spolu přímo nesouvisející informace vynořují. A zrovna na stranu, která je proti prolomení těžebních limitů, či přímo na Bártu, který se snažil udělat pořádek na ministerstvu dopravy.Snažím se nepodceňovat lidskou hloupost, kladu si tedy otázku. Je opravdu možné, že v MF jsou tak hloupí, že nevidí souvislosti v kterých dostávají informace, za kterými tolik stojí?Co jsem slyšel s objeveného záznamu z jednání ABL, mi nic nepřijde špatné či překvapivé. Když si na západ od nás uděláte rezervaci v dobré restauraci, vrchní použije Google a snaží se zjistit kdo přijde. Je opravdu tak překvapivé, že si bezpečnostní agentura (!) prověří možného klienta? A že využívají ladné ženy k získání klientů? To je další ukázka běžné praxe.