Sbohem, Sire Attenboroughu. A dík za všechny ryby. A zebry. A medvědy…

komentáře 3

  1. Petr napsal:

    Zdravím,nevíte náhodou o nějakém oficiálním vyjádření ze strany BBC nebo Attenborougha, které by to ukončení spolupráce potvrzovalo? Já jsem nic nenašel. Ten článek na blogu (http://blog.rkcryr.com/?p=2706) reklamky, co to video zpracovávala, je tam už od 8. prosince a dost se divím, že se o tom nikde jinde nepíše.Petr

  2. Filip Rožánek napsal:

    Já našel například tento lednový článek na Daily Mailu: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1344511/Sir-David-Attenborough-s… (Cut back the BBC, says Sir David Attenborough after defecting to Sky), spolupráci se Sky zahájil loni na jaře – http://www.guardian.co.uk/media/2010/apr/06/david-attenborough-sky-3d a http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/8606923.stm.

  3. Petr napsal:

    Aha, já jsem myslel, že je to nějaká aktuální záležitost, takže jsem měl vyhledávání omezené jen na poslední měsíc, takže ty zmíněné články mi to nenašlo.Ad „Cut back the BBC, says Sir David Attenborough after defecting to Sky“ – Titulky článků často bývají záměrně zveličené, takže bych to bral s rezervou :-).Nicméně jasné prohlášení o tom, že by se s BBC rozloučili jsem tam nenašel. Naopak na Guardianu píšou, že „Attenborough is making a new natural history show with Atlantic for the BBC“. Ale přiznám se, že televizní branži moc nerozumím, takže pokud se „zběhnutí“ k jiné televizi bere jako ukončení spolupráce s tou původní, tak asi fakt na BBC končí. Každopádně díky za info.