Economia pokračuje ve speciálních projektech. Hledá inovativní právníky

Paragraf
Mediální dům pořádá konferenci o inovativních právnících

Mediální dům Economia připravuje přehled inovativních českých právníků. Projekt propojí týdeník Ekonom, měsíčník Právní rádce a konferenční divizi. Do nominací se může zapojit široká veřejnost. „V Česku doposud chyběl přehled právníků, kteří posunují hranice svých oborů, klientských služeb anebo know-how. Těšíme se na inspirativní vlnu jmen napříč právnickou obcí,“ ​vysvětluje garant projektu a šéfredaktor časopisu Právní rádce Jaroslav Kramer.

Nezávislý přehled inovativních právníků bude také součástí mezinárodní konference Innovative Legal Services Forum 2016. Konference se zaměří na novinky v business developmentu, obchodním vedení nebo marketingu a představí aktuální trendy v poskytování právních služeb. Uskuteční se 11. května v Praze.

Pokračování článku na webu Marketing & Media

Odebírejte

Filip Rožánek

Novinář, analytik, lektor nových médií a digitálního marketingu. V současné době editor Digizone.cz, předtím šéfredaktor Marketing & Media, redaktor Hospodářských novin, analytik a vedoucí webeditorů v Českém rozhlase. Externě spolupracuji i s dalšími médii.
Filip Rožánek
Odebírejte